Bacak Lazer Epilasyon Sonrası

Bacak Lazer Epilasyon

Bacak Lazer Epilasyonu  öncesi ve sonrası sizi neler bekliyor? Bacak Lazer Epilasyon fiyatları, kampanyaları, paket avantajları, kredi kartı ödeme seçenekleri.

Bacak lazer epilasyonu öncesinde bilmeniz gerekenler;

  • Ortalama 6 seansta bacak tüylerinden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz
  • Profesyonel merkezleri tercih edin
  • Kullanılan doz ve lazer çeşidi hatta markası başarıyı etkiler
  • Bronz tenlerde lazer epilasyon yapılmaz
  • Koyu tenlilerde ve üst bacakta özellikle diode lazer öneriyoruz

Bacaklarda lazer epilasyon uygulaması hızlı, etkili ve güvenlidir. İki tüm bacak için seans süresi 1 saat kadardır. Seanslar bittiğinde kalıcı olarak tüylerinizden kurtulacaksınız. Sürekli uygulanmak zorunda kaldığınız ağda, traş gibi ağrılı ve zaman alıcı yöntemlerden lazer epilasyon ile kurtulabilirsiniz.

Bacak Lazer Epilasyonu
Bacak Lazer Epilasyonu

Bacak Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL

Bacak Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın: Bölge Seans Fiyatı
Koltukaltı 73 TL
Genital 183  TL
Yarım Alt Bacaklar 395  TL
Bacaklar Tüm 745  TL

 

Bacak Bölgesi Lazer Epilasyonu

Lazer epilasyon tüm bacak bölgesinde hızlı ve etkili bir epilasyon yöntemidir. Geniş bacak yüzeyine kolay ve hızlı şekilde uygulanabilmesi önemli bir avantajdır. Ömür boyu uygulanan ağda gibi yöntemlerle kıyaslandığında aynı zamanda şaşırtıcı şekilde ekonomik olduğu gözlenmiştir. Klasik yöntemlerin sebep olduğu zaman kaybı ve ağrıdan da kurtulmuş olursunuz. Bacak lazer uygulaması ortalama 6 seansta yüksek başarı elde edilen bir uygulamadır. Seanslar bittiğinde kalıcı epilasyon sağlanmış olur.
Tüm bacağa epilasyon yaptırabileceğiniz gibi sadece üst bacak ya da alt bacağa da lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Bizim merkezlerimizde diğer birçok merkezden farklı olarak ince tüylere etki edebilen diode lazerler de mevcuttur. Ayrıca alexandrite lazerler riskler nedenle koyu tenlilere uygulanamaz. Diode lazer uygulaması koyu tenlilerde güvenle uygulanabilir. Tüm merkezlerimizde diode lazer bulunmaktadır. Diode lazer, ütüleme epilasyon olarak da bilinen bir tür lazer epilasyon yöntemidir.
Bacak lazer epilasyonunun başka bir faydası da bacaklardaki batıkları yok etmesidir. Bacaklardaki batıkların tek etkili tedavisi lazer epilasyondur. Bacaklarınızda batıklar varsa bu batıkların her seansta azalarak yok olduğunu göreceksiniz.

Acıbadem Bacak  Lazer Epilasyon Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir