Bikini, üst bacak lazer epilasyon uygulaması

Genital Lazer Epilasyonu

Genital Bölge Lazer Epilasyonu, Genital lazer epilasyon Seans Fiyatları, Genital lazer epilasyon Paket Fiyatları hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Genital lazer epilasyon için yaptırmadan önce bilinmesi gerekenler

En hızlı sonuç için bizim gibi profesyonel merkezleri tercih edin.
Daha az seans ve etkili sonuç için en ekonomik yol budur.
Başarılı lazer epilasyon için etkin dozlarla epilasyon yapılmalıdır.
Lazer epilasyonun yumurtalıklara zararı yoktur.
Genital bölgedeki batıklar lazer epilasyondan sonra yok olur.

Genital ve bikini bölgesine epilasyon uygulamaları ilk çağlardan beri yapıla gelmiştir. Günümüzde lazer teknolojisi sayesinde genital bölgedeki istenmeyen kıllardan tamamen kurtulmak mümkün olmaktadır. Geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında lazer epilasyon güvenli ve ucuzdur. Zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlar. Geleneksel yöntemlerde neredeyse her ay çekilen acıdan kurtulmak kalıcı lazer epilasyon sayesinde mümkün olmuştur.

Genital Lazer Epilasyon, bikini lazer epilasyon uygulaması yapılırken
Genital Lazer Epilasyon, bikini lazer epilasyon uygulaması yapılırken

Genital Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL

Genital Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın: Bölge Seans Fiyatı
Koltukaltı 73 TL
Genital 183  TL
Yarım Alt Bacaklar 395  TL
Bacaklar Tüm 745  TL

Genital lazer epilasyon uygulamaları genital bölgenin tamamına yapılabilmektedir. Klasik yöntemlerle örneğin ağda, yolma gibi yöntemlerle kıyaslandığında uygulama ağrısızdır. Neredeyse hiç kimseye lokal anestezi bile gerekmez. Genital bölgede lazer epilasyon çok başarılıdır. Altı seansta yüksek başarı elde edilir. Başlangıçta etkin dozlarla başlanırsa 6 seansta istenen sonuçlar alınır.
Tüm genital bölgeye lazer epilasyon 5-10 dakika kadar kısa bir sürede uygulanır. Seans aralarında ihtiyaç olursa jilet ile kısaltma yapılabilir. Ağda gibi yolma yöntemleri kullanılmamalıdır. Genital bölgedeki batıkların lazer epilasyon sonrası tamamen yok olduğu gözlenir. Bizim merkezlerimizde tüm genital bölgeye isteğe bağlı olarak bikini bölgesi, makat bölgesi de ilave edilir. Bu uygulama için ekstra ücret alınmaz. Genital bölgenin tümünde uygulanan lazer epilsyonun yumurtalıklara, rahime hiçbir zararı olmaz. Lazer ışınları cildi geçmez. Bu yüzden iç organlarda ve yumurtalıklara etkisi olmaz. Bakirelerde bu bölgeye lazer epilasyon yaptırabilir. Kızlık zarına lazer epilasyonun olumsuz hiçbir etkisi olmaz.

Acıbadem Lazer Epilasyon Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir