tüm vücut lazer epilasyon sonrası

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Tüm Vücut Lazer Epilasyon hangi bölgelere uygulanır? Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları, tüm vücut lazer epilasyon paket ve kampanya fiyatları aşağıdadır.

Tüm vücut lazer epilasyon için bilinmesi gerekenler; 

 

  • Yüz hariç ve yüz dahil olarak tüm vücudu kapsar
  • Ortalama 6 seansta istenilen sonuç alınır
  • 1,5 saat kadar kısa bir sürede tüm vücut taranır
  • Farklı vücut bölgelerinde farklı cihazlar tercih edilir
  • Profesyonel merkezleri tercih ediniz

    Tüm Vücut Lazer Epilasyon
    Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon tüm vücut bölgelerine uygulanabilir. Göz bölgesi, saçlı deri, burun içi kıllar ve kulak içi lazer epilasyon uygulamasını önermediğimiz bölgelerdir. Bu bölgeler haricinde tüm vücuda lazer epilasyon uygulanabilir. İhtiyacınıza göre yüzü hariç tutarak ya da ekleyerek tüm vücudunuza lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın: Bölge Seans Fiyatı
Koltukaltı 73 TL
Genital 183  TL
Yarım Alt Bacaklar 395  TL
Bacaklar Tüm 745  TL

Tüm Vücut Lazer Epilasyonu

Tüm vücut lazer epilasyon uygulaması günümüzde gelişen yeni lazer teknolojisi sayesinde daha hızlı ve daha etkilidir. Yaklaşık 1-2 saat içinde tüm vücuda epilasyon yapılabilme kolaylığı sağlamıştır. Bizim merkezlerimizde alexandrite ve diode lazerler ile tüm vücut epilasyonu yapılmaktadır. Bu iki lazerin hangisinden en iyi sonuç alınacaksa o lazerle işleme başlanmaktadır. Diode lazerler birçok kişi tarafından ütüleme epilasyon diye bilinen lazerlerdir. Ayrıca jel uygulandıktan sonra yapıldığından jelli epilasyon olarak söylenen epilasyon türü diode lazer epilasyondur.
Yüz bölgesinde özellikle diode lazerlerin kullanılmasının gerekliliğinin altını çizmek istiyoruz. Diode lazerler yüz bölgesinden başka koyu tenlilerde de epilasyon uygulaması sağlayan başarılı bir lazerdir. Tüm merkezlerimizde diode lazer ya da ütüleme epilasyon diye tarif edilen yöntem uygulanmaktadır. Diode lazerin bir diğer avantajı da ince tüylerde etkili olmasıdır. İnce tüyler vücutta en çok yüz bölgesinde bulunur. Alexandrite lazer ters etki ile yüzdeki tüyleri arttırabilir. Bu nedenle yüzde alexandrite lazer kullanımını kesinlikle önermiyoruz. Kol bölgesi kılarlıda çoğu kadında incedir. Kol epilasyonu içinde diode lazer en iyi alternatiftir. Vücutta ince tüylerin bulunduğu başka bir alan ise üst bacaktır. Üst bacakta ve kalçadaki ince tüylere diode lazer etkilidir.

Acıbadem Tüm Vücut Lazer Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir