Yüz lazer epilasyon sonrası

Yüz Lazer Epilasyon

Yüz Lazer Epilasyonu uygulamalarında en etkili lazer hangisi, kaç seans gerekli, Yüz Lazer Epilasyonu fiyatları, kampanya ve paketler.

Yüz lazer epilasyonu için önemli uyarılar;

Yüz Lazer Epilasyonu
Yüz Lazer Epilasyonu
  • Yanlış lazer uygulamaları tüylerinizi arttırabilir
  • Alexandrite lazer önerilmez
  • Foto epilasyon önerilmez
  • En etkili lazer Diode lazerlerdir
  • Profesyonel merkezleri tercih ediniz

 

Yüz bölgesinde çeşitli nedenlerle oluşan tüylerden lazer epilasyon sayesinde kurtulmak mümkün olmaktadır. Biz yüz bölgesinde en etkili lazer olan diode lazerleri kullanıyoruz. Doktor kontrolünde güvenli ve etkili epilasyon için merkezlerimizi ziyaret ediniz.

Yüz Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın: Bölge Seans Fiyatı
Yüz 202 TL
Çene 64 TL
Bıyık 64 TL
Koltukaltı 73 TL
Genital 183  TL
Yarım Alt Bacaklar 395  TL
Bacaklar Tüm 745  TL

Yüz Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Tüm Yüz 909 TL
Çene 294 TL
Bıyık 294 TL
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL

Yüz Lazer Epilasyonu

Yüz lazer epilasyon uygulaması en çok profesyonellik gerektiren lazer uygulamalarındandır. Yanlış lazer uygulamaları tüylerde azalma yerine artışlara neden olabilir. Hormonsal nedenlerle oluşmuş bir tüylenme başka tedaviler ilave edilmezse uzayabilir ya da istenen başarı elde edilemeyebilir. Bu nedenle bizim merkezlerimizde yüz lazer epilasyon uygulamaları her aşamasında doktor tarafından yönetilir.
Yüz lazer epilasyonunda aynı zamanda ince tüylere de etki edebilen diode lazerler tüm merkezlerimizde kullanılmaktadır. Diode lazerlere ütüleme epilasyon ya da jelli epilasyon diyenlerde vardır. Yüz lazer epilasyon uygulamasını ortalama 6 seans öneriyoruz. Fakat bazı kişilerde bu 10 seansa kadar uzayabilmektedir. Diğer bölgelerden farklı olarak yüz lazer epilasyonu ayda bir kez uygulanır. Hormonsal problemler varsa buna yönelik tedavi doktorlar tarafından uygulanır ve takip edilir. Hormon tedavisi ile birlikte lazer epilasyona başlanabilir. Beklemeye gerek yoktur. Yüz lazer epilasyonu hakkında daha geniş bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Profesyonel ekiplerle ön görüşme yapıp size en uygun lazerle epilasyon yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Acıbadem yüz lazer epilasyon fiyatları

“Yüz Lazer Epilasyonu” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir